חברת ח. רוזנר בלוני תאורה נוסדה בשנת 2000 על ידי אנשי מקצוע מתחומי הבטיחות ועבודות השטח, ומתעשיית הפנאי והבידור. ח. רוזנר הביאה עמה היישר מצרפת סטנדרט חדשני ואיכותי של אביזרים מרהיבים ופתרונות בטיחותיים בתחום התאורה.
ח. רוזנר הינה היבואנית הבלעדית המשווקת את מוצרי חברת Airstar  בישראל, כמו כן חברתנו מתחייבת לאחריות מלאה על מוצרי החברה על ידי מעבדת תיקונים מדוגמת.


בעשר שנותיה הספיקה החברה לתת את שירותיה באירועים רבים: בית הנשיא, חתונות, הופעות, פסטיבלים, קמפיינים שיווקיים ולהפקות סרטים. בנוסף הפכה את עבודות הלילה בכבישי הארץ ואת העבודות ההנדסיות לבטיחותיות ויעילות יותר באמצעות פתרונות בעלי עוצמה אך לא מסנוורים.
בין היתר חברת ח. רוזנר בלוני תאורה מתמחה במכירה ובהשכרה של כדורי תאורה המיועדים לאירועים ולעבודות לילה שונות: הקמת מסילות ברזל, חפירת מנהרות, הריסת מבנים ועוד. הכדורים מאירים שטח נרחב באיכות גבוהה וללא יצירת סנוור.


בתחום התאורה הדקורטיבית מספקת החברה שלל אביזרים מרהיבים שיגנבו את ההצגה וישפכו אור חדש על כל אירוע. הדבר נעשה על ידי ציוד חדשני, צבעים ססגוניים ועיצובים אישיים, המפיצים אור חזק הנעים לעין.


בתחום תאורת השטח מספקת החברה פתרונות לשיפור הבטיחות וייעול העבודה באמצעות כדורי תאורה מסוג Sirocco  בגדלים שונים, המאירים לטווחים שונים שבין 1,500 מ"ר ועד 11,000 מ"ר.
 

אודות